VAROVANIE: CHODIŤ K DOKTOROVI  PÄŤ MINÚT PRE DVANÁSTOU SA NEVYPLÁCA

Radi by sme poukázali na bežnú situáciu z praxe.  Až 90 % klientov, keď vstúpia do ordinácie, je vo veľmi zlom zdravotnom stave.

Mnohí sú už niekoľko mesiacov doma na nemocenskom a najčastejšie  ostatní členovia rodiny financujú ich terapiu.

Bohužiaľ   sú aj takí, čo si po istom čase už nemohli  dovoliť terapiu.  Kvôli chorobe prišli o značnú časť príjmu a nemali to šťastie na majetných príbuzných. 

Koľko je však takých príbehov? Poviem vám veľa a stále ich pribúda.  Choroba ľudí pripravila o prácu a potom aj o peniaze.

VÁŠ PRÍBEH NEMUSÍ BYŤ TAKÝ. 

Musím  priznať, že ľudí ktorí prichádzajú  na preventívnu prehliadku je veľmi málo. A  to je veľká škoda.

Práve  čas, keď vás ešte nič nebolí, alebo len kde tu málo pobolieva, je vhodný na návštevu doktora TČM.

DOKTOR TČM - TRADIČNEJ ČÍNSKEJ MEDICÍNY  VIDÍ CHOROBY EŠTE V STAVE, KEĎ NEPREPUKLI  A SÚ LEN V PRÍPRAVE, AKO UČEŇ NA SVOJE REMESLO. 

V tomto čase častokrát stačí napravenie atlasu, malá korekcia stravy, odstránenie nahromadenej intoxikácie z tela von alebo použitie technika TČM ako akupunktúra, moxovanie, tuina;  bylinkami, hlinou, cvičením,...  a ste znova v pohode.  

Ľudia  sa  tak vyhnú fatálnym dôsledkom svojej choroby na seba ale aj na svoju rodinu. A aj terapia je oveľa lacnejšia ako keď už choroba prepukla.

Samozrejme  častokrát som počul námietku, že dnes je kopec dostupnej literatúry ohľadom zdravia alebo že všetko je na webe.  Načo platiť niekomu za niečo čo si môžem prečítať sám a vyjde ma to omnoho lacnejšie...

ALE JE TO NAOZAJ TAK ?

Priznávam aj  toto je  jedno  z riešení? Háčik je v tom ako vybrať tú správnu stratégiu v mori  nepreverených informácií.  Pýtate sa:  Bude to pre mňa efektívne? Ako dlho mi to bude trvať? Pôjdem systémom pokus omyl? Nebude ma to nakoniec  stáť zdravie? Naozaj ušetrím peniaze?

 

AK SI CHCETE UĽAHČIŤ  A SKRÁTIŤ CESTU - RÁD VÁM POMOŽEM. 

 

ČO PRE VÁS MÔŽEM  UROBIŤ ?

 • Urobím si na Vás čas.  Váš doktor je preťažený, ambulancia mu praská vo švíkoch, nemá na Vás dostatok času, ja si ho na Vás urobím.

 

 • Pomôžem vám zorientovať sa. Ste chorý s kopcom diagnóz? Hmm..., nepríjemné, kde však začať? Ja sa na váš zdravotný stav  pozriem komplexne.. Ukážem vám kde začať a postupne krok za krokom vás prevediem na vašej ceste k uzdraveniu.

 

 • Upravím vám stravovanie na mieru. Myslíte si, že sa zdravo stravujete, no aj tak máte pocit, že to nie je ono? Obráťte sa na mňa a ja vám na mieru upravím vašu stravu, tak aby vás počas celého dňa dobíjala energiou.

 

 • Zbavím vás bolestí. Nemusíte si pečeň ničiť tonami liekov. Bolestí hlavy, chrbtice, kĺbov sa dá v mnohých prípadoch zbaviť efektívne prírodnou liečbou a to bez vedľajších účinkov liekov.

 

 • Upokojím vás. Diagnostikovali vám vysoký cholesterol a bojíte sa, že vás zlý osud neminie? Ukážem Vám ako váš vysoký cholesterol môže byť najlepší spojenec k pevnému duševnému a fyzickému zdraviu.

 

 • Dodám vám silu vstať.  Trápi vás chronická únava, celé dni len sedíte alebo čumíte do blba a nemôžete ani slamkou preložiť? Prezradím vám tajomstvo ako znova získať silu a chuť do života.

 

 • Pomôžem vám znova získať pocit istoty, pohodlia a krásy. Máte problémy s pokožkou? Trápia Vás nepekné vyrážky ako teenagera  aj keď ste po tridsiatke? Nemusíte sa viac hanbiť za svoj vzhľad na verejnosti, poradím vám postup ako znova získať krásnu čistú pleť.

 

 • Pomôžem Vám schudnúť bez hladovania. Máte zdravotné problémy a k tomu ešte aj nadváhu, s ktorou si neviete rady? Máte pomaly pocit, že už  priberáte aj zo vzduchu ?  Ak sa chcete zbaviť nepríjemného pocitu bezmocnosti, rád Vám pomôžem  so zdravím a zároveň s nadváhou.

 

 • Poradím vám ako znova byť chlap. Bojíte sa, že by si manželka mohla nájsť iného? Poviem ako sa tomu vyhnúť aj bez modrých piluliek.

 

 • Dám vám návod, ako byť silnou oporou pre rodinu.  Ste diabetik a trápia Vás nohy a vy stále čakáte na zázrak, ktorý Vám ich zachráni a vy sa vyhnete tomu najhoršiemu – rezaniu? Dám vám návod, ako ostať stáť na vlastných a byť silnou oporou pre svoju rodinu.

 

 • Osobne pre vás pripravím výživové doplnky a rastlinné oleje. . Potrebujete počas terapie výživové doplnky alebo rastlinné oleje. Ako si však vybrať z tej veľkej ponuky na trhu?  Už sa vám z toho nemusia robiť vrásky. Pripravím ich pre vás osobne z tých najkvalitnejších surovín, podľa overených receptov.

 

A oveľa, oveľa viac...

 

Potrebujete poradiť, ako sa znova cítiť fantasticky vo svojej koži, plný energie a chuti do života?

Ak si prajete podporu pri Vašej ceste za zdravím, niekoho s kým sa môžete poradiť, rád vám pomôžem. Poskytnem vám konzultáciu vášho zdravotného stavu,  ukážem vám na čo si dávať pozor,  čomu sa radšej vyhnúť a ako postupovať, aby sa vám vrátil váš fantastický život pred chorobou.

 

Pozrite si cenník konzultácií a terapií.

 

Ak máte otázky, pozrite si stránku z častými otázkami, možno tam nájdete odpoveď. Ak nie, kontaktujte ma emailom drsubotic@centrumctm.sk,  telefonicky na tel. č. +421 905 714 200.   Rád vám na otázky  zodpoviem.

 

Neodkladajte svoje zdravotné problémy na poslednú chvíľu.

Ozvite sa včas, kým nie je neskoro.  

Kontakt 0905 714 200.

 

Povedali o mne

Vážený p. Dr.

Dovoľte aby som sa Vám touto cestou poďakovala za moje uzdravenie.

27. apríla 2017 som k Vám prišla vo veľmi zlom zdravotnom stave a dúfala som, že som na správnom mieste, keď žiaľ lekári si nevedeli so mnou rady. Posielali ma horu dolu po odd. nakoľko som mala teplotu 34 °C nechápali z čoho  mám bolesti  a toho som mala všade.

Okrem varenia ktoré som horko ťažko zvládla, musel robiť manžel, od Vianoc boli dni keď ma musel aj obliekať. Bez bolesti som nemohla chodiť, sedieť, ani ležať.  Aby som aspoň 1 hod večer vydržala pri TV 10 x som zmenila polohu vo foteli.

Po prvej atlas terapií som sa cítila lepšie, po každej návšteve ma niečo prestalo bolieť. Po troch týždňoch na oslave svojich narodenín  som tancovala a vydržala som 7 hod. sedieť, chodiť medzi pozvanými.

Po 4 mesiacoch sa cítim výborne, neviem či mám kosti, nič ma nebolí a domáce robím bez pomoci. Sama sa tomu čudujem, že každým dňom sa mi stav zlepšuje.

Ďakujem Vám za všetko  čo ste, pre mňa robili a ešte iste spravíte. Želám Vám veľa úspechov a modlíme sa pánu Bohu, aby Vám to veľké Vaše srdce nechal dlho fungovať a mohli pomáhať tým ktorí o to prosia.

pani Ráczová

 

Pred návštevou  Dr. Subotića  som už mal skúsenosti  s podobnými  službami  od iných poskytovateľov. Absolvoval som vyšetrenie biorezonančným prístrojom Methatron, Diacom/, potom  nasledovala liečba kvapkami alebo bylinkami. Výsledok však nebol presvedčivý. 

Trápila ma zápcha,  chronická únava;  cítil som sa unavený a vystresovaný z práce.

Po terapií  v Centre ČTM, Dr. Subotiča prestali zápchy s postupným zlepšením črevnej peristaltiky a zlepšením črevnej mikroflóry, prestali alergie,  meteorizmus, pozorujem celkové zlepšenie po zmene stravy a nasadenej liečbe.

Oceňujem komplexný pohľad na človeka a jeho zdravotné problémy, komplexnú diagnostiku, následnú liečbu a  individuálny prístup k pacientovi.

 

 

Juraj Grich, Bratislava

Hlavný problém bola vzdialenosť. Skúsenosti s podobnými službami ako poskytuje Dr. Subotić som ešte pred tým  nemal.

Získal som iný nadhľad na stravovanie s kladným výsledkom zníženia a stabilizovania hladiny cukru. Zníženie hmotnosti.

Oceňujem celkové zhodnotenie zdravotného stavu a Vaše odporúčania ohľadne liečbe cukrovky. Má to len jednu chybičku, že nemáte aj piatky ordinačné hodiny.

Ing. Lupták Ján, Zvolen

Mala som dobré odporúčanie na vás a preto som sa rozhodla využiť vaše služby. Predtým som neskúšala žiadnu podobnú službu.

Pred začatím terapie som mala problémy s vypadávaním vlasov, bolesti rúk, bolesti chrbta a bolesti hlavy.

Schudla som 10 kg za pol roka - tým, že ste ma naučili správne a zdravo sa stravovať, celkovo sa ešte stále cítim lepšie (aj keď som u Vás dlho nebola), vlasy sa mi začali "zobúdzať" to zn.  začali rásť na miestach, kde som ich dlho nemala.

Vaša liečba je dobrá a účinná, máte dobrý personál, ste na svojich pacientov prísny - čo je veľmi dobré, lebo zmeniť stravovacie návyky je pre mnohých veľmi ťažké :-). Nevýhodou je že, liečba je veľmi finančne náročná, nie každý si ju môže dovoliť.

Zdenka Zacharová, Trnava