UŽ STE PRIPRAVENÍ DAŤ ZBOHOM VEČNEJ BOLESTI, STRACHU A POCITOM NEISTOTY?

Mnohí z vás sa kvôli chorobe museli vzdať športu, turistiky,  záhradkárčenia, svojho domáceho miláčika alebo len obyčajnej prechádzky s rodinou v prírode.

Mnohí z Vás keď idete z domu, pýtate sa: „Mám so sebou všetky tabletky, spraje, injekcie...”? Obmedzujúce, však ?  A to ešte nehovorím o  strachu, keď zistíte, že ste  z toho niečo  nedajbože doma zabudli.

NAOZAJ SA MUSÍTE TAKTO TRÁPIŤ A KAŽDÚ CHVÍĽU TŔPNUŤ, ČO SA STANE AK...?

NEMUSÍTE !

Dajte si záväzok, že urobíte pre seba všetko, čo je vo vašich silách.

Vyhľadajte profesionálne služby,  aby ste mohli bez  strachu o seba, o svojich rodičov,   či  deti, užívať si dni plné radosti  so svojou rodinou, alebo sa pokojne venovať práci, či obľúbenej činnosti.

DIAGNOSTIKA ZDRAVIA


Vstupná konzultácia:                                      45,00 EUR

 

Konzultácia:                                                    45,00 EUR
Poznámka:  Konzultácia nasleduje po vstupnom vyšetrení

 

PAPIMI

PAPIMI VSTUPNÉ VYŠETRENIE + PRVÁ TERAPIA         20 + 20 EUR                               

PAPIMI TERAPIA ( 27 minút )                                                    30  EUR

 

 

AK CHCETE ZISTIŤ AKO STE NA TOM 

 

Pre koho je vhodná Vstupná konzultácia zdravia?

Máte chronické ochorenie, ktoré sa aj napriek léčbě stále zhoršuje? 


Máte okolo tridsať,  štyridsať  alebo päťdesiat a máte chorých rodičov ?


Chcete si byť istý, že nekráčate v ich šľapajách,  alebo zistiť, či náhodou nenastal vhodný čas urobiť  niečo pre seba, aby ste nedopadli ako oni ? 


Tak potom, pre Vás je vhodné základné vstupné vyšetrenie.


Cena                                                              45,00 Eur 

 

AK CHCETE VEDIEŤ O SVOJOM ZDRAVOTNOM STAVE EŠTE VIAC

 

Pre koho je  to vhodné ?


Už  Vás kde tu niečo pobolieva, 
cítite sa unavenejší,
a už nezvládnete toľko ako za mlada, vtedy je už najvyšší čas začať sa venovať sebe a zaradiť výhybku, aby sa Vám to nevypomstilo, ešte väčšími zdravotnými problémami.

Keď sú bolesti už neznesiteľné, že ani lieky ktovie ako nepomáhajú, je vhodné zistiť, čo ešte pre seba okrem užívania  tabletiek môžete urobiť.
Keď ste tak unavený, že nemôžete ani slamkou preložiť.
Keď sa cítite chorý, ale napriek tomu všetky testy Vám vyšli negatívne a vy už neviete, čo sebou.
Jednoducho keď už máte svojej choroby dosť a rozhodli ste sa žiť znova normálny život bez bolesti.


 

ČO ZÍSKATE:

  • Dostanete kompletný návod ako sa zbaviť bolestí chrbtice, kĺbov, hlavy, nepríjemných pocitov - depresie, krútenia hlavy, nevoľností,  nekonečnej únavy, pálenia záhy, cukrovky, problémov so štítnou žľazou, prostatou, a mnohých iných chronických ochorení

 

  • Ako sa o seba starať doma a udržať si zdravie, energiu a dobrú náladu natrvalo, treba  absolvovať základné  vstupné vyšetrenie a najčastejšie 3 až  6 konzultácií. Počas nich sa Vám budem  venovať osobne. Dám Vám svoje celé know how, aby ste rýchlejšie mohli dosiahnuť svoje želané  zdravie späť. 

 

 

AK STE VÁŽNE CHORÝ


Napríklad ste onkologický pacient a chceli by ste moju podporu aj to je možné. Pozriem sa na Vás ako na celok tela a duše, odporučím vhodnú podpornú terapiu pre Vás, aby ste ľahšie zvládali chemoterapiu a podporili si vlastnú  imunitu.

 

Neodkladajte svoje zdravotné problémy na poslednú chvíľu.

Ozvite sa včas, kým nie je neskoro.  

Kontakt 0905 714 200

 

Povedali o mne

Vážený p. Dr.

Dovoľte aby som sa Vám touto cestou poďakovala za moje uzdravenie.

27. apríla 2017 som k Vám prišla vo veľmi zlom zdravotnom stave a dúfala som, že som na správnom mieste, keď žiaľ lekári si nevedeli so mnou rady. Posielali ma horu dolu po odd. nakoľko som mala teplotu 34 °C nechápali z čoho  mám bolesti  a toho som mala všade.

Okrem varenia ktoré som horko ťažko zvládla, musel robiť manžel, od Vianoc boli dni keď ma musel aj obliekať. Bez bolesti som nemohla chodiť, sedieť, ani ležať.  Aby som aspoň 1 hod večer vydržala pri TV 10 x som zmenila polohu vo foteli.

Po prvej atlas terapií som sa cítila lepšie, po každej návšteve ma niečo prestalo bolieť. Po troch týždňoch na oslave svojich narodenín  som tancovala a vydržala som 7 hod. sedieť, chodiť medzi pozvanými.

Po 4 mesiacoch sa cítim výborne, neviem či mám kosti, nič ma nebolí a domáce robím bez pomoci. Sama sa tomu čudujem, že každým dňom sa mi stav zlepšuje.

Ďakujem Vám za všetko  čo ste, pre mňa robili a ešte iste spravíte. Želám Vám veľa úspechov a modlíme sa pánu Bohu, aby Vám to veľké Vaše srdce nechal dlho fungovať a mohli pomáhať tým ktorí o to prosia.

pani Ráczová

 

Pred návštevou  Dr. Subotića  som už mal skúsenosti  s podobnými  službami  od iných poskytovateľov. Absolvoval som vyšetrenie biorezonančným prístrojom Methatron, Diacom/, potom  nasledovala liečba kvapkami alebo bylinkami. Výsledok však nebol presvedčivý. 

Trápila ma zápcha,  chronická únava;  cítil som sa unavený a vystresovaný z práce.

Po terapií  v Centre ČTM, Dr. Subotiča prestali zápchy s postupným zlepšením črevnej peristaltiky a zlepšením črevnej mikroflóry, prestali alergie,  meteorizmus, pozorujem celkové zlepšenie po zmene stravy a nasadenej liečbe.

Oceňujem komplexný pohľad na človeka a jeho zdravotné problémy, komplexnú diagnostiku, následnú liečbu a  individuálny prístup k pacientovi.

 

 

Juraj Grich, Bratislava

Hlavný problém bola vzdialenosť. Skúsenosti s podobnými službami ako poskytuje Dr. Subotić som ešte pred tým  nemal.

Získal som iný nadhľad na stravovanie s kladným výsledkom zníženia a stabilizovania hladiny cukru. Zníženie hmotnosti.

Oceňujem celkové zhodnotenie zdravotného stavu a Vaše odporúčania ohľadne liečbe cukrovky. Má to len jednu chybičku, že nemáte aj piatky ordinačné hodiny.

Ing. Lupták Ján, Zvolen

Mala som dobré odporúčanie na vás a preto som sa rozhodla využiť vaše služby. Predtým som neskúšala žiadnu podobnú službu.

Pred začatím terapie som mala problémy s vypadávaním vlasov, bolesti rúk, bolesti chrbta a bolesti hlavy.

Schudla som 10 kg za pol roka - tým, že ste ma naučili správne a zdravo sa stravovať, celkovo sa ešte stále cítim lepšie (aj keď som u Vás dlho nebola), vlasy sa mi začali "zobúdzať" to zn.  začali rásť na miestach, kde som ich dlho nemala.

Vaša liečba je dobrá a účinná, máte dobrý personál, ste na svojich pacientov prísny - čo je veľmi dobré, lebo zmeniť stravovacie návyky je pre mnohých veľmi ťažké :-). Nevýhodou je že, liečba je veľmi finančne náročná, nie každý si ju môže dovoliť.

Zdenka Zacharová, Trnava