VY SA PÝTATE, JA ODPOVEDÁM

Dohodli sme sa na spolupráci, čo ďalej ?
Objednáte sa  na vstupné vyšetrenie zdravotného stavu   a to buď osobne alebo telefonicky  na určitý deň a hodinu na tel. č. 0905 714 200 v čase od 10:00-16:00 hod od PO-PIA.

Ako sa platí za vstupné vyšetrenie zdravotného stavu ?
Za vstupné vyšetrenie zdravotného stavu  sa  platí vopred. Pozrite si  podmienky rezervácie termínu.  Po zaplatení Vám asistenka potvrdí rezerváciu vášho termínu.

Čo si mám zo sebou priniesť na vstupné vyšetrenie zdravotného stavu ? 
Ak máte  k dispozícii lekárske správy alebo prepúšťaciu správu z nemocnice, prosíme, aby ste si ju vzali so sebou.

Môžem pred vstupným vyšetrením jesť?  Áno, ale len ľahko. Najlepšie by bolo 2 hodiny pred vyšetrením nejesť.

Čo treba pred vstupným vyšetrením dodržiavať? Nepiť alkohol a KÁVU a dve hodiny pred ním nejesť.

Koľko stojí vstupné vyšetrenie?  45,00 Eur.

Ako prebieha vstupné vyšetrenie?

  1. Predtým, ako sa začne konzultácia, vás poprosím, aby ste vyplnili dotazníky, z ktorých veľmi dobre vidím, či sú reálne šance, či máte candidu alebo máte slabší imunitný systém.
  2. Počas prvého kontaktu sa pokúsim dozvedieť, čo možno najviac detailov o Vás.
  3. Prvé, čo mi padne do očí, je pomer výšky a váhy. Ďalej sa pozriem na pohyby, či sú rýchle, alebo pomalé, či sú plynulé, alebo prerušované, nervózne atď. Počúvam silu vášho hlasu, jeho zafarbenie a tón. Niekto rozpráva rýchlo, niekto pomaly, niekto veľa a iný naopak málo. Všimnem si spôsob dýchania a takisto správne držanie tela, ktoré môže byť narušené pre problémy s chrbticou.
  4. Vôňa klienta, jas očí a ich umiestnenie veľa prezradí, tiež kvalita zubov. Pri pozdravnom podaní ruky je môj stisk vždy mierne silnejší, lebo to mi hneď napovie, či má klient problémy s kosťami na rukách.
  5. Keď sa klient pohodlne usadí v kresle a je pokojný, pristúpime k pulzovej diagnostike a ďalej pokračujeme v našom rozhovore.
  6. Potom sa vykoná meranie  pomocou medicínskeho diagnostického  prístroja DYNAMIKA MEDICINE . Vďaka ktorému získame ďalšie potrebné informácie. 

 

ČO BY VÁS MOHLO EŠTE ZAUJÍMAŤ ? 

Viete mi pri vstupnom vyšetrení stanoviť diagnózu?
V minulosti boli doktori tradičnej čínskej medicíny platení, len vtedy keď  ich pacienti boli zdraví. Takže si dávali  dobrý pozor  a snažili sa chorobu odhaliť ešte v zárodku, keď ešte nespôsobovala pacientovi žiadne ťažkosti.

Preto sú dve možnosti.
Prvá možnosť  je, že  Vás viem upozorniť na to čo Vás čaká o 3, 4, 5 až 10 rokov, pokiaľ budete pokračovať v zabehnutých šľapajách a zavčasu nezmeníte smer.

POZOR  v takýchto prípadoch sa ešte Vaša choroba neprejavila a nie je ju možné diagnostikovať. No  do ordinácie sa mi vracajú klienti po rokoch, ktorí vtedy len nad tým mávli rukou  s tým, že ich tie problémy naozaj  dobehli.

Druhá možnosť je, že vyjadrím podozrenie na určité ochorenie podľa toho čo Vás trápi a odporučím návštevu u daného špecialistu, ktorý môže diagnostikovať ochorenie z krvi, tkanív, pomocou prístrojov,...

POZOR lekár modernej medicíny zistí chorobu iba vtedy keď už prepukla.

TEDA VIEM VÁM POVEDAŤ V AKOM SMERE SA BUDE UBERAŤ VÁŠ ZDRAVOTNÝ STAV A ČO MÁTE SPRAVIŤ, ABY STE SA VYHLI ZDRAVOTNÝM PROBLÉMOM.  

Ale stanovenie samotnej  diagnózy  alebo diagnóz patrí do rúk špecializovaným lekárom a ich pracoviskám na základe laboratórnych výsledkov.

Musím vysadiť svoje lieky, keď si pomáham prírodnou medicínou, alebo tradičnou čínskou medicínou ? 

Nie, nevysadzujete svoje lieky, ktoré Vám predpísal Váš ošetrujúci lekár. Keď sa Váš zdravotný stav zlepší, po konzultácií s Vašim ošetrujúcim lekárom môžete svoje lieky vysadiť alebo znížiť dávkovanie.

Aké princípy liečenia klientov používate?

Hľadám konkrétnu príčinu, alebo príčiny ochorenia klienta. Uvediem Vám názorný veľmi zjednodušený príklad. Napr. klient príde do ordinácie s bolesťami kolena, ktoré ho obmedzujú, lebo už nemôže ďalej aktívne hrať tenis.

Primárne  klientovi nemusím riešiť koleno, aj keď mu poskytnem  terapiu, ktorá uľaví jeho boľavému kolenu, ale zamerám sa na pôvodcu problému a to na narušenú činnosť   pankreasu.

A keď sa vylieči pankreas, vylieči sa aj boľavé koleno, dokonca sa vyriešia aj problémy s prostatou, ku ktorým sa  klient nepriznal.

PRE KOHO SÚ KONZULTÁCIE VHODNÉ 

Pre tých, čo sami chcú zmeniť svoj zdravotných stav k lepšiemu a vedia, že to za nich spraví niekto iný.

Pre tých, čo sa potrebujú zorientovať v neprebernom množstve informácií a vybrať pre seba efektívne.

Pre tých, ktorí chcú návod, ako získať svoje zdravie späť a zvýšiť si kvalitu života.

Pre tých, čo vedia, že ich čaká veľká životná zmena, ale sú ju ochotní prijať  ako výzvu a popasovať sa s ňou.

Pre tých, ktorým moderná medicína nepomohla až tak, ako si predstavovali a sú si ochotní pomôcť aj prírodnou.

Pre tých, čo majú zdravotné problémy, ale aj napriek tomu, že absolvovali všetky potrebné vyšetrenia a  testy, nedostali diagnózu, teda ani riešenie svojho problému.

Pre tých, čo nakoniec boli poslaní bez  liečby k psychológom alebo psychiatrom ako k poslednému  bodu nádeje, no bohužiaľ ani tam neprišli na to, čo im je.

Pre tých, čo im bola stanovená diagnóza, ale nebola určená žiadna ďalšia terapia  modernou medicínou, to sa často krát stáva pri diagnostikovaní tzv. hiatálnej hernie.

Pre tých, čo chcú, aby ich zdravotný stav bol posúdený komplexne s využitím medziodborových znalostí prírodnej a modernej medicíny.  

Pre tých, čo sú si vedomí, že cesta prírodnej medicíny je pomalšia a vedia, že keď roky mali problémy, tak ich odstránenie bude trvať minimálne niekoľko týždňov  až mesiacov, závisí to od závažnosti ochorenia.

Krv sa kompletne  obnoví až za tri mesiace, preto je naivné sa domnievať, že sa vyliečite za dva týždne. Aj keď zázraky  sa dejú, ale to už je iná téma.

 

 

Ak ste nenašli odpoveď na svoju otázku,   napíšte mi na email drsubotic@centrumctm.sk alebo vyplňte dole nižšie uvedený formulár.

 

 

Povedali o mne

Vážený p. Dr.

Dovoľte aby som sa Vám touto cestou poďakovala za moje uzdravenie.

27. apríla 2017 som k Vám prišla vo veľmi zlom zdravotnom stave a dúfala som, že som na správnom mieste, keď žiaľ lekári si nevedeli so mnou rady. Posielali ma horu dolu po odd. nakoľko som mala teplotu 34 °C nechápali z čoho  mám bolesti  a toho som mala všade.

Okrem varenia ktoré som horko ťažko zvládla, musel robiť manžel, od Vianoc boli dni keď ma musel aj obliekať. Bez bolesti som nemohla chodiť, sedieť, ani ležať.  Aby som aspoň 1 hod večer vydržala pri TV 10 x som zmenila polohu vo foteli.

Po prvej atlas terapií som sa cítila lepšie, po každej návšteve ma niečo prestalo bolieť. Po troch týždňoch na oslave svojich narodenín  som tancovala a vydržala som 7 hod. sedieť, chodiť medzi pozvanými.

Po 4 mesiacoch sa cítim výborne, neviem či mám kosti, nič ma nebolí a domáce robím bez pomoci. Sama sa tomu čudujem, že každým dňom sa mi stav zlepšuje.

Ďakujem Vám za všetko  čo ste, pre mňa robili a ešte iste spravíte. Želám Vám veľa úspechov a modlíme sa pánu Bohu, aby Vám to veľké Vaše srdce nechal dlho fungovať a mohli pomáhať tým ktorí o to prosia.

pani Ráczová

 

Pred návštevou  Dr. Subotića  som už mal skúsenosti  s podobnými  službami  od iných poskytovateľov. Absolvoval som vyšetrenie biorezonančným prístrojom Methatron, Diacom/, potom  nasledovala liečba kvapkami alebo bylinkami. Výsledok však nebol presvedčivý. 

Trápila ma zápcha,  chronická únava;  cítil som sa unavený a vystresovaný z práce.

Po terapií  v Centre ČTM, Dr. Subotiča prestali zápchy s postupným zlepšením črevnej peristaltiky a zlepšením črevnej mikroflóry, prestali alergie,  meteorizmus, pozorujem celkové zlepšenie po zmene stravy a nasadenej liečbe.

Oceňujem komplexný pohľad na človeka a jeho zdravotné problémy, komplexnú diagnostiku, následnú liečbu a  individuálny prístup k pacientovi.

 

 

Juraj Grich, Bratislava

Hlavný problém bola vzdialenosť. Skúsenosti s podobnými službami ako poskytuje Dr. Subotić som ešte pred tým  nemal.

Získal som iný nadhľad na stravovanie s kladným výsledkom zníženia a stabilizovania hladiny cukru. Zníženie hmotnosti.

Oceňujem celkové zhodnotenie zdravotného stavu a Vaše odporúčania ohľadne liečbe cukrovky. Má to len jednu chybičku, že nemáte aj piatky ordinačné hodiny.

Ing. Lupták Ján, Zvolen

Mala som dobré odporúčanie na vás a preto som sa rozhodla využiť vaše služby. Predtým som neskúšala žiadnu podobnú službu.

Pred začatím terapie som mala problémy s vypadávaním vlasov, bolesti rúk, bolesti chrbta a bolesti hlavy.

Schudla som 10 kg za pol roka - tým, že ste ma naučili správne a zdravo sa stravovať, celkovo sa ešte stále cítim lepšie (aj keď som u Vás dlho nebola), vlasy sa mi začali "zobúdzať" to zn.  začali rásť na miestach, kde som ich dlho nemala.

Vaša liečba je dobrá a účinná, máte dobrý personál, ste na svojich pacientov prísny - čo je veľmi dobré, lebo zmeniť stravovacie návyky je pre mnohých veľmi ťažké :-). Nevýhodou je že, liečba je veľmi finančne náročná, nie každý si ju môže dovoliť.

Zdenka Zacharová, Trnava