Oregol oregánový olej krvácanie ďasien.jpg Oregol - oregánový olej vhodný pri respiračných ochoreniach, krvácaní ďasien,

Oficiálna stanovisko medicíny je: bylinné produkty, čaje, oleje a podobne nevyrobila farmácia a preto sú netestované, nebezpečné a neúčinné.

 

A naozaj sú farmaceutické lieky vždy presne to, čo naše telo potrebuje v prípade choroby? Hm, Hm... A ako sa chová naše telo v prípade vírusových útokov, ktoré sú dnes také populárne?

Chorvátsky imunológ Dr. Sladoljev píše:

„Vojna začína v okamihu súčasným aktivovaním najmenej šiestich antivírusových bunkových neimunitných mechanizmov.

Žiadny farmaceutický liek nie je „sluhom“ ani jednej z biologických antivírusových zbraní, ktoré máme.

Telefonát strýka  zo Schönbrunnu

Jedného dňa mi zavolal môj strýko z Viedne a povedal, že kvôli bolestiam v ľavej ruke a zadychčanosti  mu musela byť poskytnutá rýchla zdravotná pomoc. V nemocnici mu diagnostikovali problém zo srdcovými chlopňami.  

Strýko zo Schönbrunnu

Veru takúto diagnózu netreba brať na ľahkú váhu, ale aj napriek tomu mi pripadal, ako keby ho to moc netrápilo. Popri tom mi povedal, že už dva krát bol na Papimi  a že sa cíti výborne.

   Veľakrát si s nostalgiou spomeniem na horský hotel Markíza v Dúbravke. Bolo to útulné miestečko v lese na kopci, iba štyri minúty vzdialené autom od električky. A už pri konci to bolo aj prestížne miesto, kde sa stretávali významní ľudia.

Prevádzka komplexu vyžadovala 24 hodinovú obetavosť, ktorú vynikajúco zabezpečovala rodina Baránekovcov. Rodina bola naklonená tradičnej čínskej medicíne (TČM) a podobným ,,veciam“ a práve to bol dôvod, prečo som tam robil, pokiaľ sa nepredal hotel.

Keď na Slovensku doktor alternatívnej medicíny povie slovo parazit, považujú ho za najväčšieho kriminálnika, ktorý chce zarobiť na nešťastí a  chorobe druhých.  

A to je veľká škoda. 

Tu vidím veľké pole neorané.

Pre mňa z nepochopiteľných dôvodov zrušili už v roku 1994 Oddelenie klinickej parazitológie Parazitologického ústavu LF UK  a ÚNZ mesta Bratislavy a v roku 2008 bol zrušený samotný Parazitologický ústav.

Keď som viedol rozhovory z oblasti parazitológie s viacerými veterinármi sme sa zhodli, že v oblasti humánnej medicíny je táto oblasť nedocenená.

Pre mňa ako doktora komparatívnej medicíny a myslím si, že i pre všetkých  ostatných doktorov  je prvoradé nájsť odpoveď  na zdravotné problémy pacientov.

Povedali o mne

Vážený p. Dr.

Dovoľte aby som sa Vám touto cestou poďakovala za moje uzdravenie.

27. apríla 2017 som k Vám prišla vo veľmi zlom zdravotnom stave a dúfala som, že som na správnom mieste, keď žiaľ lekári si nevedeli so mnou rady. Posielali ma horu dolu po odd. nakoľko som mala teplotu 34 °C nechápali z čoho  mám bolesti  a toho som mala všade.

Okrem varenia ktoré som horko ťažko zvládla, musel robiť manžel, od Vianoc boli dni keď ma musel aj obliekať. Bez bolesti som nemohla chodiť, sedieť, ani ležať.  Aby som aspoň 1 hod večer vydržala pri TV 10 x som zmenila polohu vo foteli.

Po prvej atlas terapií som sa cítila lepšie, po každej návšteve ma niečo prestalo bolieť. Po troch týždňoch na oslave svojich narodenín  som tancovala a vydržala som 7 hod. sedieť, chodiť medzi pozvanými.

Po 4 mesiacoch sa cítim výborne, neviem či mám kosti, nič ma nebolí a domáce robím bez pomoci. Sama sa tomu čudujem, že každým dňom sa mi stav zlepšuje.

Ďakujem Vám za všetko  čo ste, pre mňa robili a ešte iste spravíte. Želám Vám veľa úspechov a modlíme sa pánu Bohu, aby Vám to veľké Vaše srdce nechal dlho fungovať a mohli pomáhať tým ktorí o to prosia.

pani Ráczová

 

Pred návštevou  Dr. Subotića  som už mal skúsenosti  s podobnými  službami  od iných poskytovateľov. Absolvoval som vyšetrenie biorezonančným prístrojom Methatron, Diacom/, potom  nasledovala liečba kvapkami alebo bylinkami. Výsledok však nebol presvedčivý. 

Trápila ma zápcha,  chronická únava;  cítil som sa unavený a vystresovaný z práce.

Po terapií  v Centre ČTM, Dr. Subotiča prestali zápchy s postupným zlepšením črevnej peristaltiky a zlepšením črevnej mikroflóry, prestali alergie,  meteorizmus, pozorujem celkové zlepšenie po zmene stravy a nasadenej liečbe.

Oceňujem komplexný pohľad na človeka a jeho zdravotné problémy, komplexnú diagnostiku, následnú liečbu a  individuálny prístup k pacientovi.

 

 

Juraj Grich, Bratislava

Hlavný problém bola vzdialenosť. Skúsenosti s podobnými službami ako poskytuje Dr. Subotić som ešte pred tým  nemal.

Získal som iný nadhľad na stravovanie s kladným výsledkom zníženia a stabilizovania hladiny cukru. Zníženie hmotnosti.

Oceňujem celkové zhodnotenie zdravotného stavu a Vaše odporúčania ohľadne liečbe cukrovky. Má to len jednu chybičku, že nemáte aj piatky ordinačné hodiny.

Ing. Lupták Ján, Zvolen

Mala som dobré odporúčanie na vás a preto som sa rozhodla využiť vaše služby. Predtým som neskúšala žiadnu podobnú službu.

Pred začatím terapie som mala problémy s vypadávaním vlasov, bolesti rúk, bolesti chrbta a bolesti hlavy.

Schudla som 10 kg za pol roka - tým, že ste ma naučili správne a zdravo sa stravovať, celkovo sa ešte stále cítim lepšie (aj keď som u Vás dlho nebola), vlasy sa mi začali "zobúdzať" to zn.  začali rásť na miestach, kde som ich dlho nemala.

Vaša liečba je dobrá a účinná, máte dobrý personál, ste na svojich pacientov prísny - čo je veľmi dobré, lebo zmeniť stravovacie návyky je pre mnohých veľmi ťažké :-). Nevýhodou je že, liečba je veľmi finančne náročná, nie každý si ju môže dovoliť.

Zdenka Zacharová, Trnava