Ako si Pavel vyliečil pomocou Papimi zápal očí len za 3 dni bez antibiotík?

Naši priatelia Česi sú veľmi veselí ľudia a vždy keď nás navštívia nám donesú dobrú nálada.

Aj  tento Veľkonočný Piatok  sú znova boli naši hostia. No tento raz to vyzeralo úplne ináč.

ako si pavel vyliečil zápal očí za 3 dni bez antibiotík

Pavel stále smrkal a slzili mu oči

Už na prvý pohľad som videl ako Pavel má silne zapálené obe oči.  Stále smrkal, utieral si slzy, ktoré v potokoch tiekli z očí a tak dookola, do kým sme sedeli za stolom. Oči sú ho rezali, pálili, silne iritovalo.

Pomedzi dvoch smrkaní, mi stihol  povedať, že čistil starú šupu,(v ktorej obyčajne bývajú suché fekálie myší, potkanov a ostatných stvorení) a k tomu ešte sa pridala piliny z dreva, ktoré pílil. Na nešťastie to všetko skončilo v jeho očiach.

 

Viac som sa už na to nemohol prizerať a povedal som, že som si pred pár dňami zaobstaral  Papimi  aparát a že sa ideme pozrieť, čo Papimi s tým môže spraviť.

Bolo už 10 hodín večer

Počas tých 30 minút cesty hore opísaná ceremónia slzenia pokračovala.

Okolo 22 h a 30 minút sme začali s terapiou zapálených očí, ktorá trvala s malými prestávkami 18 minút.

Po tomto čase sú bolesti, rezanie a pálenie úplne prestali. Kde tu sa objavilo slzenie. Počas celej cesty domov smrkol len jeden krát. Objavil sa opuch očí.

Druhý deň nebolo o bolestí očí ani reč

Druhý deň sme terapiu začali o 14 h s pečeňou a potom prešli na oči.  O bolestí očí už nebola ani reč. Ostalo iba začervenenie okolo očí, ktoré sa pomaly strácalo.

 

Tretí deň už odchádzal úplne v poriadku

 

Tretí deň sme urobili identickú terapiu. Myslím, že viac  netreba zdôrazňovať, že bol úplne zdravý, bez bolestí, rezania i pálenia, videnie mu bolo dobré ako obyčajne.

I tak, pokiaľ odchádzal, pozeral som sa za ním a cítil som sa hrdým ako keby som ho ja vyliečil z nočnej mory .

 

Papimi terapia zápal spojiviek

No nebol som to ja, ja som iba vybral a stlačil pár gombíkov a všetko ostatné už bolo na Papimi aparátu, ktoré už volám Najväčší bio energetik na svete, čo aj on je a aj služobne je 1000 krát silnejší ako jemu podobné aparáty.

 

Ak aj Vás trápi zápal v tele, môžete ma kontaktovať

A ak aj Vás náhodou trápi zápal v tele, nie len očí, môžete sa na nás obrátiť a dohodnúť si svoj termín na tel. č. 0905714200, Stará Vajnorská 37, Bratislava.

 

 

Povedali o mne

Vážený p. Dr.

Dovoľte aby som sa Vám touto cestou poďakovala za moje uzdravenie.

27. apríla 2017 som k Vám prišla vo veľmi zlom zdravotnom stave a dúfala som, že som na správnom mieste, keď žiaľ lekári si nevedeli so mnou rady. Posielali ma horu dolu po odd. nakoľko som mala teplotu 34 °C nechápali z čoho  mám bolesti  a toho som mala všade.

Okrem varenia ktoré som horko ťažko zvládla, musel robiť manžel, od Vianoc boli dni keď ma musel aj obliekať. Bez bolesti som nemohla chodiť, sedieť, ani ležať.  Aby som aspoň 1 hod večer vydržala pri TV 10 x som zmenila polohu vo foteli.

Po prvej atlas terapií som sa cítila lepšie, po každej návšteve ma niečo prestalo bolieť. Po troch týždňoch na oslave svojich narodenín  som tancovala a vydržala som 7 hod. sedieť, chodiť medzi pozvanými.

Po 4 mesiacoch sa cítim výborne, neviem či mám kosti, nič ma nebolí a domáce robím bez pomoci. Sama sa tomu čudujem, že každým dňom sa mi stav zlepšuje.

Ďakujem Vám za všetko  čo ste, pre mňa robili a ešte iste spravíte. Želám Vám veľa úspechov a modlíme sa pánu Bohu, aby Vám to veľké Vaše srdce nechal dlho fungovať a mohli pomáhať tým ktorí o to prosia.

pani Ráczová

 

Pred návštevou  Dr. Subotića  som už mal skúsenosti  s podobnými  službami  od iných poskytovateľov. Absolvoval som vyšetrenie biorezonančným prístrojom Methatron, Diacom/, potom  nasledovala liečba kvapkami alebo bylinkami. Výsledok však nebol presvedčivý. 

Trápila ma zápcha,  chronická únava;  cítil som sa unavený a vystresovaný z práce.

Po terapií  v Centre ČTM, Dr. Subotiča prestali zápchy s postupným zlepšením črevnej peristaltiky a zlepšením črevnej mikroflóry, prestali alergie,  meteorizmus, pozorujem celkové zlepšenie po zmene stravy a nasadenej liečbe.

Oceňujem komplexný pohľad na človeka a jeho zdravotné problémy, komplexnú diagnostiku, následnú liečbu a  individuálny prístup k pacientovi.

 

 

Juraj Grich, Bratislava

Hlavný problém bola vzdialenosť. Skúsenosti s podobnými službami ako poskytuje Dr. Subotić som ešte pred tým  nemal.

Získal som iný nadhľad na stravovanie s kladným výsledkom zníženia a stabilizovania hladiny cukru. Zníženie hmotnosti.

Oceňujem celkové zhodnotenie zdravotného stavu a Vaše odporúčania ohľadne liečbe cukrovky. Má to len jednu chybičku, že nemáte aj piatky ordinačné hodiny.

Ing. Lupták Ján, Zvolen

Mala som dobré odporúčanie na vás a preto som sa rozhodla využiť vaše služby. Predtým som neskúšala žiadnu podobnú službu.

Pred začatím terapie som mala problémy s vypadávaním vlasov, bolesti rúk, bolesti chrbta a bolesti hlavy.

Schudla som 10 kg za pol roka - tým, že ste ma naučili správne a zdravo sa stravovať, celkovo sa ešte stále cítim lepšie (aj keď som u Vás dlho nebola), vlasy sa mi začali "zobúdzať" to zn.  začali rásť na miestach, kde som ich dlho nemala.

Vaša liečba je dobrá a účinná, máte dobrý personál, ste na svojich pacientov prísny - čo je veľmi dobré, lebo zmeniť stravovacie návyky je pre mnohých veľmi ťažké :-). Nevýhodou je že, liečba je veľmi finančne náročná, nie každý si ju môže dovoliť.

Zdenka Zacharová, Trnava