Ako na silné seknutie v krížoch bez infúzie ?

Telefonát strýka  zo Schönbrunnu

Jedného dňa mi zavolal môj strýko z Viedne a povedal, že kvôli bolestiam v ľavej ruke a zadychčanosti  mu musela byť poskytnutá rýchla zdravotná pomoc. V nemocnici mu diagnostikovali problém zo srdcovými chlopňami.  

Strýko zo Schönbrunnu

Veru takúto diagnózu netreba brať na ľahkú váhu, ale aj napriek tomu mi pripadal, ako keby ho to moc netrápilo. Popri tom mi povedal, že už dva krát bol na Papimi  a že sa cíti výborne.

Návšteva Viedne

Neprešlo dlho času a ja som sa ukázal vo Viedni. Bol to môj prvý  kontakt s Papimi aparátom a naozaj môžem povedať, že bol veľmi zaujímavý. Druhý raz už išla  aj moja Katka. Dali sme sa prezrieť s Papimi aparátom a keď mojej Katke bolo povedané, že má problémy so sínusmi, o ktorých  vedela, planula  láskou k Papimimu . Ešte bolo  treba len aby sme sa zaškolili na aparáte a prišli poň.

Seknutie v krížoch v deň D

Prišiel aj ten deň, krásny, slnečný a plný očakávania. A ako to obyčajne býva pri perfekcionistoch, zohol som sa rýchlo po nejaký detail v kúpeľni, ktorý sa celkom úplne tam nehodil a podvihol ho...t.j. chcel som ho dvihnúť. Ale nešlo to prišlo silné seknutie v krížoch  alebo  ináč lumbago. Poslednými silami som ľahol  na koberec a začal si spomínať na svoje  čínske metódy  svojpomoci.

 

seknutie v krížoch a bolesti chrbtice - Papimi terapia - jednoducho efektívna

Takto biedne som vyzeral

Jedna od najrýchlejších čínskych metód by bola, keby som svojim mobilom HUAWEI (čínskym mobilom) zavolal  Katku a poprosil ju, aby mi pomohla sa zdvihnúť. Ale, eeejjj...telefón bol meter vysoko teda vo vesmíre a nič druhé mi neostávalo, iba to že naozaj použijem nejakú metódu. A skutočne  s pomocou draho plateného znania  som sa po 15 minútach úspešne postavil.

Vo Viedni teraz už na mojom aparáte som dostal jednu seansu od pár minút. A aparát od deväťdesiat a niečo kilogramov som veľkodušne prepustil druhým, aby ho naložili do auta. 

 

Papimi prístroj terapija bolesti chrbtice

Prístroj Papimi

Cestou domov som vozil ako keby s mojou chrbticou nikdy nič nebolo. Ešte  niekoľko krát som si  urobil terapiu na krížovú oblasť a tá udalosť sa pre mňa stala minulosťou.

Samozrejme, vedel som na ktorom princípe aparatúra robí a to som využil. Mal som šťastie, že som ihneď po objavení problémov dostal najlepšiu a najodbornejšiu pomoc, ktorá  je na tomto svete.

Papimi - najväčší a najlepší bio energetik v široko ďalekom okolí

Mal som k dispozícií najväčšieho a najlepšieho bio energetika na svete. Papimi aparát je silnejší než konkurencia a to presne tisíc krát, pokiaľ je jeho bezpečnosť overená šírom sveta už 25 rokov.

 

Ako funguje Papimi

 

Predovšetkým Papimi aparatúra kopíruje najobyčajnejší blesk, ktorý vidíme v prírode a ako taký ho dáva do nášho tela.  Dáva ho do  našich  buniek vo veľmi krátkom čase, ktorý sa meria v tisícinkách sekundy. Samozrejme že hodnoty, ktoré posielame do tela dajú sa  regulovať.

Pre rýchlejšie a lepšie výsledky sa odporúča  doba terapie minimálne  18 minút i dlhšie t.j. závisí to od  reakcií klienta.  

 

terapia Papimi  - seknutie v krížoch - bolesti chrbtice

Terapia seknutých  krížov pomocou prístroja Papimi

 

To  znamená, že bunke sa musí umožniť, aby  vyhodila smeti von cez membránu (,,obal bunky“) a v tom prípade je  znovu  elektrické spojenie   postavené a telo môže fungovať bez bolestí.  

Ako by ste alebo sme mohli riešiť seknutie v krížoch ?

A teraz  sa určite pýtate, čo by som mohol urobiť toho dňa keď ma prepadla ukrutná bolesť v krížoch (lumbago)?

Volať prvú pomoc, alebo koho, voziť ma niekam alebo k niekomu...možne chiropraktikovi   alebo k  lámaču   kostí ?

Rozmýšľam takto o osude mnohých ľudí a ani si neviem predstaviť ako riešia krátkodobé od pár dní až po dlhodobé  niekoľkomesačné bolesti chrbtice.

Keby všetci ľudia s bolesťami chrbtice písali spoločnú knihu, myslím, že by to bolo najbolestivejšia, najstrašnejšia a najhrubšia kniha na svete.

 

Ja som svoje bolesti chrbtice na šťastie vyriešil rýchlo. A Vy ?

A ani  vy sa nemusíte trpieť dlhotrvajúce bolesti chrbtice, ktoré Vám nedajú spávať, pracovať, jednoducho normálne fungovať.

Teraz keď viete  že existuje  Papimi prístroj vo Vašom susedstve

nemusíte ďalej trpieť, stačí zavolať do našej ordinácie č. 0905 714 200

Stará Vajnorský 37, Bratislava,  kde aj vy môže spoznať najväčšieho a najlepšieho bio energetika na svete.

Vyplatí sa.

 

 

Papimi terapia bolesti chrbtice

Terapia hrudnej časti chrbtice prístrojom Papimi

 

PS: Strýko Lojzek

 

Áno a teraz naspäť na začiatok. Strýko Lojzek  bol  znova  na prehliadke v nemocnici a hovoria, že je zdravý ako drieň a predtým, sú ho chceli rýchlo operovať.

strýko lojzek

 

Strýko Lojzek naďalej žije šťastne vo svojom dome v Schönbrunne.

Povedali o mne

Vážený p. Dr.

Dovoľte aby som sa Vám touto cestou poďakovala za moje uzdravenie.

27. apríla 2017 som k Vám prišla vo veľmi zlom zdravotnom stave a dúfala som, že som na správnom mieste, keď žiaľ lekári si nevedeli so mnou rady. Posielali ma horu dolu po odd. nakoľko som mala teplotu 34 °C nechápali z čoho  mám bolesti  a toho som mala všade.

Okrem varenia ktoré som horko ťažko zvládla, musel robiť manžel, od Vianoc boli dni keď ma musel aj obliekať. Bez bolesti som nemohla chodiť, sedieť, ani ležať.  Aby som aspoň 1 hod večer vydržala pri TV 10 x som zmenila polohu vo foteli.

Po prvej atlas terapií som sa cítila lepšie, po každej návšteve ma niečo prestalo bolieť. Po troch týždňoch na oslave svojich narodenín  som tancovala a vydržala som 7 hod. sedieť, chodiť medzi pozvanými.

Po 4 mesiacoch sa cítim výborne, neviem či mám kosti, nič ma nebolí a domáce robím bez pomoci. Sama sa tomu čudujem, že každým dňom sa mi stav zlepšuje.

Ďakujem Vám za všetko  čo ste, pre mňa robili a ešte iste spravíte. Želám Vám veľa úspechov a modlíme sa pánu Bohu, aby Vám to veľké Vaše srdce nechal dlho fungovať a mohli pomáhať tým ktorí o to prosia.

pani Ráczová

 

Pred návštevou  Dr. Subotića  som už mal skúsenosti  s podobnými  službami  od iných poskytovateľov. Absolvoval som vyšetrenie biorezonančným prístrojom Methatron, Diacom/, potom  nasledovala liečba kvapkami alebo bylinkami. Výsledok však nebol presvedčivý. 

Trápila ma zápcha,  chronická únava;  cítil som sa unavený a vystresovaný z práce.

Po terapií  v Centre ČTM, Dr. Subotiča prestali zápchy s postupným zlepšením črevnej peristaltiky a zlepšením črevnej mikroflóry, prestali alergie,  meteorizmus, pozorujem celkové zlepšenie po zmene stravy a nasadenej liečbe.

Oceňujem komplexný pohľad na človeka a jeho zdravotné problémy, komplexnú diagnostiku, následnú liečbu a  individuálny prístup k pacientovi.

 

 

Juraj Grich, Bratislava

Hlavný problém bola vzdialenosť. Skúsenosti s podobnými službami ako poskytuje Dr. Subotić som ešte pred tým  nemal.

Získal som iný nadhľad na stravovanie s kladným výsledkom zníženia a stabilizovania hladiny cukru. Zníženie hmotnosti.

Oceňujem celkové zhodnotenie zdravotného stavu a Vaše odporúčania ohľadne liečbe cukrovky. Má to len jednu chybičku, že nemáte aj piatky ordinačné hodiny.

Ing. Lupták Ján, Zvolen

Mala som dobré odporúčanie na vás a preto som sa rozhodla využiť vaše služby. Predtým som neskúšala žiadnu podobnú službu.

Pred začatím terapie som mala problémy s vypadávaním vlasov, bolesti rúk, bolesti chrbta a bolesti hlavy.

Schudla som 10 kg za pol roka - tým, že ste ma naučili správne a zdravo sa stravovať, celkovo sa ešte stále cítim lepšie (aj keď som u Vás dlho nebola), vlasy sa mi začali "zobúdzať" to zn.  začali rásť na miestach, kde som ich dlho nemala.

Vaša liečba je dobrá a účinná, máte dobrý personál, ste na svojich pacientov prísny - čo je veľmi dobré, lebo zmeniť stravovacie návyky je pre mnohých veľmi ťažké :-). Nevýhodou je že, liečba je veľmi finančne náročná, nie každý si ju môže dovoliť.

Zdenka Zacharová, Trnava