Aj lekári kupujú Oregol

Oregol oregánový olej krvácanie ďasien.jpg Oregol - oregánový olej vhodný pri respiračných ochoreniach, krvácaní ďasien,

Oficiálna stanovisko medicíny je: bylinné produkty, čaje, oleje a podobne nevyrobila farmácia a preto sú netestované, nebezpečné a neúčinné.

 

A naozaj sú farmaceutické lieky vždy presne to, čo naše telo potrebuje v prípade choroby? Hm, Hm... A ako sa chová naše telo v prípade vírusových útokov, ktoré sú dnes také populárne?

Chorvátsky imunológ Dr. Sladoljev píše:

„Vojna začína v okamihu súčasným aktivovaním najmenej šiestich antivírusových bunkových neimunitných mechanizmov.

Žiadny farmaceutický liek nie je „sluhom“ ani jednej z biologických antivírusových zbraní, ktoré máme.

U úplne zdravých ľudí sa vírus zastaví na tejto úrovni, takmer bez príznakov ochorenia, o ktorých často počúvame. “ Koniec citácie.

Ak vírus aj tak prebije neimunitnú obranu, čaká ho už imunitná obrana a teraz už viem zo skúseností, v našom prípade to je najprírodnejší prostriedok ochrany - Oregol.

Čo je Oregol?

Oregol je zmes éterického oleja a iných prírodných olejov lisovaných za studena.

Aká je jeho funkcia v tele?

Oregol je nekompromisný zabijak vírusov, baktérií a niektorých parazitov. V prípade, že je imunitná odpoveď príliš silná a začne útočiť na vaše telo, Oregol harmonizuje imunitný systém jednoduchým ničením protilátok, ktoré ničia interferón.

Je možné Oregol užívať preventívne?

Je samozrejme rozumnejšie predísť infekcií používaním Oregolu. Profylaxia spočíva v premieľaní oleja v ústach a v naparovaní sa. Oregol je prakticky schopný vytvárať imunitu u detí, mladých ľudí, ľudí stredného veku a starších ľudí.

Patria sem osoby, ktoré sú v kontakte s veľkým počtom ľudí doma i vonku, ľudia pracujúci v nemocniciach a na klinikách. A tu uvádzam jeden veľmi zaujímavý, čerstvý a prípad.

Oregol, český lekár a covid-19

V Českej republike ochorel hlavný lekár a ďalší traja kolegovia na covid -19 v lekárskom stredisku. Ale jedna ,,drzá kolegyňa lekárka,, vytrvalo odolávala covid-19, ale aj bežnej chrípke, ktorá už začala šarapatiť.

Stále poctivo prichádzala do práce každý deň. Kolegovia lekári si mysleli, že je očkovaná proti chrípke.

Jej odpoveď bola, že ju to ani nenapadne. Naďalej bude premieľať Oregol v ústach a naparovať sa každý deň. A to je všetko ...

Podľa postulátov lekárskej profesie je Oregol, ktorý je úplne prírodným produktom, nevhodný, nevyskúšaný, nebezpečný a neúčinný. A samozrejme existujú lekári, ktorí zabraňujú používaniu bylinných prípravkov.

Takýto nemedicínsky výrobok by nechceli používať ani v najťažšej zdravotnej situácii.

Našťastie nie všetci sú takí, existujú aj otvorení.

Epilóg (Záver)...... Na české adresy sme poslali 4 Oregola.

 

PS: NÁVOD NA NAPAROVANIE S OREGOLOM

Naparovanie:

Na večer dáme do hrnca 6 dcl vody a privedieme do varu.

Potom oheň stíšime na minimum a pridáme 1 až 2 čajové lyžičky Oregolu.

Naparujem sa nad hrncom s pomaly vyparujúcim Oregol s vodou, na hlave máme uterák (20 minút).

Keď sme skončili s naparovaním hlavu si obmotáme do suchého uteráka (to je veľmi dôležité, aby nám neprechladla hlava) a ideme späť do miestnosti, ktorá je primerane teplá, nesmie byť chladná, aby sme neprechladli.

V prípade ak chceme, aby sa naparovalo aj malé dieťa, tak len v miestnosti (v kuchyni) necháme vyparovať 0regol s vodou a dieťa sa zdržuje v kuchyni.

Oregol môžeme na noc dať aj do odparovača s väčším objemom vody do miestnosti, kde spíme.

Oregol je možné použiť aj do difúzera.

V PRÍPADE AKÝKOĽVEK OTÁZOK OHĽADOM POMOCI PRI TERAJŠÍCH AKÚTNYCH ALE AJ CHRONICKÝCH (PĽÚCNYCH CHLAMÝDIACH) RESPIRAČNÝCH OCHORENIACH MÔŽETE MA KONTAKTOVAŤ NA +421 905 714 200.

Zostávajte mi zdravý

Dr. Ac. Boris Subotić

Povedali o mne

Vážený p. Dr.

Dovoľte aby som sa Vám touto cestou poďakovala za moje uzdravenie.

27. apríla 2017 som k Vám prišla vo veľmi zlom zdravotnom stave a dúfala som, že som na správnom mieste, keď žiaľ lekári si nevedeli so mnou rady. Posielali ma horu dolu po odd. nakoľko som mala teplotu 34 °C nechápali z čoho  mám bolesti  a toho som mala všade.

Okrem varenia ktoré som horko ťažko zvládla, musel robiť manžel, od Vianoc boli dni keď ma musel aj obliekať. Bez bolesti som nemohla chodiť, sedieť, ani ležať.  Aby som aspoň 1 hod večer vydržala pri TV 10 x som zmenila polohu vo foteli.

Po prvej atlas terapií som sa cítila lepšie, po každej návšteve ma niečo prestalo bolieť. Po troch týždňoch na oslave svojich narodenín  som tancovala a vydržala som 7 hod. sedieť, chodiť medzi pozvanými.

Po 4 mesiacoch sa cítim výborne, neviem či mám kosti, nič ma nebolí a domáce robím bez pomoci. Sama sa tomu čudujem, že každým dňom sa mi stav zlepšuje.

Ďakujem Vám za všetko  čo ste, pre mňa robili a ešte iste spravíte. Želám Vám veľa úspechov a modlíme sa pánu Bohu, aby Vám to veľké Vaše srdce nechal dlho fungovať a mohli pomáhať tým ktorí o to prosia.

pani Ráczová

 

Pred návštevou  Dr. Subotića  som už mal skúsenosti  s podobnými  službami  od iných poskytovateľov. Absolvoval som vyšetrenie biorezonančným prístrojom Methatron, Diacom/, potom  nasledovala liečba kvapkami alebo bylinkami. Výsledok však nebol presvedčivý. 

Trápila ma zápcha,  chronická únava;  cítil som sa unavený a vystresovaný z práce.

Po terapií  v Centre ČTM, Dr. Subotiča prestali zápchy s postupným zlepšením črevnej peristaltiky a zlepšením črevnej mikroflóry, prestali alergie,  meteorizmus, pozorujem celkové zlepšenie po zmene stravy a nasadenej liečbe.

Oceňujem komplexný pohľad na človeka a jeho zdravotné problémy, komplexnú diagnostiku, následnú liečbu a  individuálny prístup k pacientovi.

 

 

Juraj Grich, Bratislava

Hlavný problém bola vzdialenosť. Skúsenosti s podobnými službami ako poskytuje Dr. Subotić som ešte pred tým  nemal.

Získal som iný nadhľad na stravovanie s kladným výsledkom zníženia a stabilizovania hladiny cukru. Zníženie hmotnosti.

Oceňujem celkové zhodnotenie zdravotného stavu a Vaše odporúčania ohľadne liečbe cukrovky. Má to len jednu chybičku, že nemáte aj piatky ordinačné hodiny.

Ing. Lupták Ján, Zvolen

Mala som dobré odporúčanie na vás a preto som sa rozhodla využiť vaše služby. Predtým som neskúšala žiadnu podobnú službu.

Pred začatím terapie som mala problémy s vypadávaním vlasov, bolesti rúk, bolesti chrbta a bolesti hlavy.

Schudla som 10 kg za pol roka - tým, že ste ma naučili správne a zdravo sa stravovať, celkovo sa ešte stále cítim lepšie (aj keď som u Vás dlho nebola), vlasy sa mi začali "zobúdzať" to zn.  začali rásť na miestach, kde som ich dlho nemala.

Vaša liečba je dobrá a účinná, máte dobrý personál, ste na svojich pacientov prísny - čo je veľmi dobré, lebo zmeniť stravovacie návyky je pre mnohých veľmi ťažké :-). Nevýhodou je že, liečba je veľmi finančne náročná, nie každý si ju môže dovoliť.

Zdenka Zacharová, Trnava