SEMINÁR - UTAJENÉ PRÍČINI OCHORENÍ. POZNÁTE ICH ? 17-18.2.2018 BRNO

Moskva 2017 leto 094.jpg vľavo Mgr. Katarína Subotić, v strede Oľga Ivanovna Eliseeva kandidát lekár vied, skúsený praktický lekár najvyššej kategórie, vpravo doktor tradičnej čínskej medicíny Prof. Dr. Ac. Boris Subotić

SEMINÁR UŽ PREBEHOL

Predstavte si , že do ordinácií vstúpil človek, ktorého  už desať rokov trápia bolesti ramenného kĺba...

Po ňom príde pani ktorá je bledá, unavená, depresívna a chytí sa na ňu všetko čo prejde okolo

Za ňou vstúpi dievčina  celá zahalená aj keď je leto, po vyhrnutí rukávov je Vám úplne jasné prečo, ruky jej žerie ekzém a takto by sme mohli pokračovať ďalej...

Čo musí riešiť lekár, aby pacientovi pomohol?

NÁJSŤ  PRIČINU OCHORENIA

Od príčiny ochorenia závisí spôsob liečenia pacienta,...

A práve na  tieto najčastejšie  príčiny ochorení sa zameráme na 2 dňovom seminári s témou   -   UTAJENÁ  PRÍČINY OCHORENÍ, POZNÁTE ICH ?

Tak sa poďme pozrieť čo Vám na ňom prezradíme ?

Minulý rok v lete sme požiadali kandidátku lekárskych vied, skúsenú praktickú lekárku najvyššej kategórie  Oľgu Ivanovnu Eliseevu   z  Moskvy,  aby nás zasvätila do tajov svojej liečby a regenerácie organizmu človeka. 

Ona súhlasila  a zdôraznila nám, že najlepšia škola bude, ak  si to čo zažije pacient, vyskúšame na vlastnej koži.  A slovo dalo slovo a my sme sa ocitli v Medicínskom Centre doktorky Eliseevni v Moskve.

Chcete vedieť, čo sme tam zažili ako sme sa cítili?

ako doktorka Eliseevna robí diagnostiku

aké prístroje používa vo svojom centre 

ako vyzerá očista organizmu podľa nej 

aké prípravky odporúča svojim pacientom ?

na aké aspekty a možné príčiny ochorenia okrem parazitárnych príčin (vírusy, baktérie, huby, prvoky, hlísty, hmyz,..) dáva pozor?

 

Tak aj na tie sa pozrieme s bližšia, len Vám málo našepkám, bude to vplyv životného prostredia a to najmä geopatogénne zóny, technogénne zóny a vplyv rádioaktívne žiarenia.

Taktiež sa popasujem zo zlým trávením a to z hlavnou príčinou a prezradíme si prečo je tak dôležité správne trávenie, aby ste mali nie len pevné zdravie ale aj pevné kosti, zuby, nechty a bujnú hrivu na hlave.

Ešte čo by to bolo z človeka bez chrbtice,  a atlasu. Na tejto  malej ,, kosti,, doslova visí naše zdravie. Objasníme si dôsledky posunutého atlasu na zdravie človeka   a ukážeme si ako špeciálnym zákrokom, pomôcť atlasu, aby sa vrátil na správne miesto.

No a na záver sa pozrieme na nové vedomosti z oblasti neurovedy a načrieme do psychosomatických príčin ochorení.

 

Pýtate sa:

JE TENTO SEMINÁR VÔBEC PRE MŇA? 

 

Tento seminár je určený pre terapeutov alebo budúcich terapeutov, ktorí cítia, že by im metódy diagnostiky a očisty kandidátky lekárskych vied Oľgy Ivanovni Eliseevi priniesli lepšie a rýchlejšie pozitívne výsledky ohľadom zdravia pre ich klientov.

Seminár je určený aj pre tých ktorí nie sú terapati ale majú pocit, že by metóda očista Dr. Eliseevi bola prínosom pre ich zdravie.

Prednášajúci:

Prof. Dr. Ac. Boris Subotić - doktor tradičnej čínskej medicíny

Prof. Dr. Ac Boris Subotić - doktor tradičnej čínskej medicíny

                             Seminár začína

 v sobotu 17.2.2018 o 9.00 hod a končí 18.00 hod v nedeľu 18.2.2018 od 9.00 hod do 15.00 hod

Miesto konania: Brno, A SPORT HOTEL, Vodova 108, 612 00 Brno

Cena je 105 Eur alebo cca 2700 CZK (závisí od aktuálneho kurzu)  v cene je zahrnutý obed aj raut.

Ubytovanie si učastníci semináru zabezpečujú sami: A SPORT HOTEL tel. č. 00420 544 525 039

 

ĎAKUJEM VŠETKÝM ZÚČASTNENÝM KOLEGOM PRI HĽADANÍ ODPOVEDÍ NA UTAJENÉ PRÍČINY OCHORENÍ.


17-18.2.2018, BRNO 

 

 

Povedali o mne

Vážený p. Dr.

Dovoľte aby som sa Vám touto cestou poďakovala za moje uzdravenie.

27. apríla 2017 som k Vám prišla vo veľmi zlom zdravotnom stave a dúfala som, že som na správnom mieste, keď žiaľ lekári si nevedeli so mnou rady. Posielali ma horu dolu po odd. nakoľko som mala teplotu 34 °C nechápali z čoho  mám bolesti  a toho som mala všade.

Okrem varenia ktoré som horko ťažko zvládla, musel robiť manžel, od Vianoc boli dni keď ma musel aj obliekať. Bez bolesti som nemohla chodiť, sedieť, ani ležať.  Aby som aspoň 1 hod večer vydržala pri TV 10 x som zmenila polohu vo foteli.

Po prvej atlas terapií som sa cítila lepšie, po každej návšteve ma niečo prestalo bolieť. Po troch týždňoch na oslave svojich narodenín  som tancovala a vydržala som 7 hod. sedieť, chodiť medzi pozvanými.

Po 4 mesiacoch sa cítim výborne, neviem či mám kosti, nič ma nebolí a domáce robím bez pomoci. Sama sa tomu čudujem, že každým dňom sa mi stav zlepšuje.

Ďakujem Vám za všetko  čo ste, pre mňa robili a ešte iste spravíte. Želám Vám veľa úspechov a modlíme sa pánu Bohu, aby Vám to veľké Vaše srdce nechal dlho fungovať a mohli pomáhať tým ktorí o to prosia.

pani Ráczová

 

Pred návštevou  Dr. Subotića  som už mal skúsenosti  s podobnými  službami  od iných poskytovateľov. Absolvoval som vyšetrenie biorezonančným prístrojom Methatron, Diacom/, potom  nasledovala liečba kvapkami alebo bylinkami. Výsledok však nebol presvedčivý. 

Trápila ma zápcha,  chronická únava;  cítil som sa unavený a vystresovaný z práce.

Po terapií  v Centre ČTM, Dr. Subotiča prestali zápchy s postupným zlepšením črevnej peristaltiky a zlepšením črevnej mikroflóry, prestali alergie,  meteorizmus, pozorujem celkové zlepšenie po zmene stravy a nasadenej liečbe.

Oceňujem komplexný pohľad na človeka a jeho zdravotné problémy, komplexnú diagnostiku, následnú liečbu a  individuálny prístup k pacientovi.

 

 

Juraj Grich, Bratislava

Hlavný problém bola vzdialenosť. Skúsenosti s podobnými službami ako poskytuje Dr. Subotić som ešte pred tým  nemal.

Získal som iný nadhľad na stravovanie s kladným výsledkom zníženia a stabilizovania hladiny cukru. Zníženie hmotnosti.

Oceňujem celkové zhodnotenie zdravotného stavu a Vaše odporúčania ohľadne liečbe cukrovky. Má to len jednu chybičku, že nemáte aj piatky ordinačné hodiny.

Ing. Lupták Ján, Zvolen

Mala som dobré odporúčanie na vás a preto som sa rozhodla využiť vaše služby. Predtým som neskúšala žiadnu podobnú službu.

Pred začatím terapie som mala problémy s vypadávaním vlasov, bolesti rúk, bolesti chrbta a bolesti hlavy.

Schudla som 10 kg za pol roka - tým, že ste ma naučili správne a zdravo sa stravovať, celkovo sa ešte stále cítim lepšie (aj keď som u Vás dlho nebola), vlasy sa mi začali "zobúdzať" to zn.  začali rásť na miestach, kde som ich dlho nemala.

Vaša liečba je dobrá a účinná, máte dobrý personál, ste na svojich pacientov prísny - čo je veľmi dobré, lebo zmeniť stravovacie návyky je pre mnohých veľmi ťažké :-). Nevýhodou je že, liečba je veľmi finančne náročná, nie každý si ju môže dovoliť.

Zdenka Zacharová, Trnava